ART / Lithographs / Litograph in colors 15595006
nr 1559 5006
Staffan Hallström
(1914-1976), Sverige
Staffan Hallström (1914-1976), Sweden. 'Elevateljén'. Signed, dated 1974. Bladstorlek 47, 5x63 cm. Outer dimensions including frame: 52x67 cm, bladet med skador, including vattenskada.
LITOGRAPH IN COLORS, "Elevateljén". Signerad, färglitografi, daterad 1974. Bladstorlek 47,5x63 cm. Yttermått inklusive ram: 52x67 cm
Condition: bladet med skador, bland annat vattenskada
SEK 100
Monday August 28 2023
at 19:09:28
25/8 00:46:32
Staffan Hallström
Read more about Staffan Hallström